Cemil Kurdoğlu

Cemil Kurdoğlu

USMED Başkan Yardımcısı

1983 yılında Rize’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Rize’de tamamlayan Cemil Kurdoğlu, Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
2008-2011 yılları arasında Halk Bankası Genel Müdürlüğü Esnaf ve KOBİ Bankacılığı’nda uzman olarak çalıştı. 2012 yılında İstanbul İl Özel İdaresi’nde çalışmaya başlayarak, Devlet ve Avrupa Birliği projelerinde aktif görevler üstlendi. İllerimiz AB’ye Hazırlanıyor, Valiliklerde AB işleri İçin Kapasite Oluşturulması, Android İstanbul, Afet Durumunda Kamuda Veri Güvenliği, Mükemmeliyet Merkezi gibi projeler, yöneticilik yaptığı çalışmalar arasında yer alıyor.
2014 yılında çıkarılan Büyükşehir Yasası ile İl Özel İdaresi’nin kapanmasının ardından, Çekmeköy Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde Şef olarak göreve başlayan Kurdoğlu, 2016 yılının başında Çekmeköy Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak atandı.
Yoğun iş temposunun yanında Sivil Toplum Kuruluşları üyelikleri ve sosyal sorumluluk projelerinde de aktif roller üstlenen Kurdoğlu, İ.B.B Gençlik Meclisi’nde yöneticilik yaptı. Kurdoğlu aynı zamanda sosyal medya alanında dünyanın ilk Sivil Toplum Kuruluşu olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği’nin (USMED) Yönetim Kurulu’nda Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Yüksek Lisans eğitimine devam eden Cemil Kurdoğlu, İngilizce biliyor.

Murat Keçeciler

Av. Murat Keçeciler

Yönetim Kurulu Üyesi

1980 yılında Konya’da doğmuştur.  İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara Özel Ayşeabla Kolejinde tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  Lisans eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesinde Özel Hukuk alanında yüksek lisans çalışmasını ¨Uluslararası Spor Uyuşmazlıklarının Tahkim Yoluyla Çözümlenmesi¨ isimli tezi ile başarılı şekilde tamamlamıştır.  Akademik çalışmalarına Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk alanında devam etmektedir.  Keçeciler 2002 yılından bu yana serbest avukatlık çalışmalarına 2005 senesinde kurduğu ¨Keçeciler&Partners Hukuk Bürosu¨ çatısı altında devam etmektedir.  Keçecilerin hukuk alanında yayınlanmış birçok makalesi bulunmaktadır.  Konyalılar Eğitim Vakfı Kurucular Kurulu üyesi olan Keçeciler, İstanbul Tahkim Merkezi (İSTAC), Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) üyeliliklerine devam etmektedir.  Keçeciler bu görevlerini yanı sıra 2019 yılından itibaren Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesi olarak Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.  Bu görevlerinin yanı sıra birçok üniversite ve gençlik yapılanmalarında Gençlik, Tahkim ve Bilişim Hukuku alanlarında panel ve seminerlere konuşmacı olarak katılmaktadır.      

İslam Şensöz

İslam Şensöz

Yönetim Kurulu Üyesi

1987 yılında Ordu’da doğdu. İlkokulu İzmir’de okuduktan sonra ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Daha sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümünden 2010 yılında mezun oldu.

Üniversite eğitimi sırasında Yeni Şafak, Kişisel Gelişim Dergisinde foto muhabiri olarak çalıştı. Rasyo Yayınları (2009) adlı bir yayınevi kurdu. Mezuniyeti sonrasında ise aile şirketinde dış ticaret yaptı. Aynı dönemde Ceviz Ajans markasıyla şahıs, kurum ve kuruluşlara fotoğraf, grafik tasarım ve web hizmetleri alanında danışmanlık ve ajans hizmetlerini sundu.
Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık hiç bir zaman bırakamadığı iki görsel iletişim alanı oldu. Bu alanda pek çok projede görev aldı. Bunlardan bir kaçı; 2010 İstanbul Kültü Başkenti yayın projelerinden biri olan “İstanbul’un Sokak İsimleri Tarihi” adlı prestij kitapta fotoğraf editörlüğü yaptı. Şefkat Okulları süreli yayınlarında (2012-2014) görsel yönetmenlik yaptı.

İnsani yardım başta olmak üzere ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan Şensöz, 2016 yılından bu yana ÖNDER’de Basın Tanıtım sorumlusu olarak çalışmakta.

İstanbul Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesinde Grafik Tasarım dersleri vermekte.

2016 yılından itibaren Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesi ve Yönetim Kurulu üyeliği (2017) görevini sürdürmektedir.

Levent Ayaz

Yönetim Kurulu Üyesi

1980 İstanbul doğumlu aslen Bayburtlu olup Tuzlada ikamet etmektedir. İlk, orta ve yükseköğrenimlerini Tuzla’da tamamlamıştır ve Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler Mezunudur.

İş insanı olarak hayatını sürdürmekte olan levent AYAZ, aile şirketleri olan Emir Kitap Kırtasiye ve Emiroğlu İç ve Dış Ticaret firmalarının kurucu ve yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Birçok sivil toplum kuruluşunda da kurucu ve halen faal olarak görev almıştır. Bunlar; MÜSAİD Genel Merkez Üyeliği,  Bayburt Vakfı Genel Sekreterliği,  Tuzla Sanayici İş Adamları Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı, Tuzla Yeşilay Kurucu Başkan Yardımcılığı, Tuzla Spor Başkan Yardımcılığı (2011-2016), Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Tuzla Kurucu Başkanı (2016-2019),  Bayburt Dağçatı Köyü Dernek Başkanlığıdır (2011-2015).

Halen USMED Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli Üç çocuk babasıdır.

Ahmet Yusuf Bakkal

Ahmet Yusuf Bakkal

Yönetim Kurulu Üyesi

1992 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini çeşitli illerde tamamlamasının ardından lise eğitimini Kayseri’de Mustafa Eraslan Lisesi’nde tamamlamıştır. 2010 yılında kazandığı Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitiminden sonra iş hayatına başlamış ve bilişim sektörünün önde gelen kurumlarında Yazılım Mühendisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Marmara Üniversitesi’nde okurken öğrenci konseyinde, öğrenci kulüplerinde ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görev yapmıştır. 2017 yılında tanıştığı USMED’de Gençlik Yapılanması olan Genç USMED’in kuruculuğunu yapmış, 2019 yılında görevini devrederek USMED Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Derya Ölmez

Yönetim Kurulu Üyesi

20 Nisan 1977 Ankara Doğumlu. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu (2005). Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden pedagojik formasyon aldı (2011). Hacettepe Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimini tamamladı. (2015). Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesi oldu (2016). Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) gönüllüsü oldu (2018). Ankara’da ikamet etmekte ve Ahmet Yesevi Üniversitesinde Basın Yayın ve Tanıtım Uzmanı olarak kamu hizmetine devam etmektedir.